PL | EN | DE

Transport

 

Od dobrze zrealizowanego transportu zależy sprawne funkcjonowanie niemal każdej firm czy przedsięwzięcia. Bez ciągłości dostaw materiałów czy półproduktów nie może być mowy o płynności i ciągłości produkcji, a bez dystrybucji gotowych produktów do klientów docelowych czy sklepów nie byłoby możliwa sprzedaż. Dlatego tak ważna jest nie tylko sama współpraca z firmą transportową, ale również wybór właściwej firmy z dobrze wykwalifikowanymi pracownikami, którzy wywiązują się ze swoich obowiązków.

Świadczymy usługi transportowe na najwyższym poziomie, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu staliśmy się kluczowym partnerem dla przedsiębiorstw działających w różnorakich branżach. Jakość oferowanej przez nas obsługi sprawia, że cieszymy się dużym zaufaniem i mamy nadzieje, że także Państwo dołączą do grona naszych zadowolonych klientów.

 

Rola kierowców w transporcie

Bez dobrego kierowcy nie ma mowy o dobrze przeprowadzonej usłudze transportowej. To od ich doświadczenia i umiejętności zależy przecież przewóz ładunku w sposób zgodny z przepisami i w wyznaczonym wcześniej czasu. Dzięki temu, przykładowo, zakłady produkcyjne mogą bez przeszkód działać, produkty znaleźć się na półkach sklepowych, a hurtownie były odpowiednio zaopatrzone.

Dzięki kierowcom działającym w strukturach naszej firmy możliwe są przewozy, które są realizowane terminowo i z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni kierowcy jeżdżą nowoczesnymi składami typu MEGA TRAILER z naczepami KRONE o przestrzeni ładunkowej 103 m³ i wysokości 3,02 m. Wszystkie ciężarówki wyposażone są w systemy lokalizacji GPS. Dzięki temu na bieżąco możemy śledzić losy przesyłki i udzielać informacji, gdzie w danym momencie się ona znajduje.

 

Dlaczego warto z nami współpracować w zakresie usług transportowych?

Nasza firma zapewnia:

  • kompleksowe usługi transportowe zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw,
  • realizacja usług na terenie całej Europy,
  • nowe składy typu MEGA TRAILER z naczepami KRONE o przestrzeni ładunkowej 103 m³ i wysokości 3,02 m/Euro 6,
  • pełne bezpieczeństwo przekazanych w nasze ręce ładunków,
  • terminową realizację zleconego transportu.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie transportu.

 

Kinga Samek | MENEDŻER TRANSPORTU I SPEDYCJI

mobile: 0048 600 333 045

e-mail: ksamek@mark.com.pl

 

Kontakt

Mark Spedition Sp. z o.o.
ul. Słoneczny Sad 4a,
PL-72-002 Dołuje

tel. +48 91 4211 400
faks +48 91 4211410
e-mail: mark@mark.com.pl

© 2021 Mark Spedition. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin