PL | EN | DE

Home » Transport

Transport towarów krajowy i międzynarodowy – nasze usługi 

 

Transport towarów – Szczecin

Od dobrze zrealizowanego transportu zależy sprawne funkcjonowanie niemal każdej firmy czy przedsięwzięcia. Bez ciągłości dostaw materiałów czy półproduktów nie może być mowy o płynności i ciągłości produkcji, a bez dystrybucji gotowych produktów do klientów docelowych czy sklepów nie byłoby możliwa sprzedaż. Dlatego tak ważna jest nie tylko sama współpraca z firmą transportową, ale również wybór takiej, która zatrudnia dobrze wykwalifikowanych pracowników, którzy wywiązują się ze swoich obowiązków.

Świadczymy usługi transportowe na najwyższym poziomie, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu staliśmy się kluczowym partnerem dla przedsiębiorstw działających w różnorakich branżach. Jakość oferowanej przez nas obsługi sprawia, że cieszymy się dużym zaufaniem i mamy nadzieję, że także Państwo dołączą do grona naszych zadowolonych klientów.

JAKOŚĆ, KTÓRA PRZEKRACZA WSZYSTKIE OCZEKIWANIA

Specjalizujemy się w usługach transportu towarów zarówno krajowego, jak i międzynarodowego. Zajmujemy się też szeroko pojętą logistyką i gwarantujemy naszym klientom dobre zarządzanie transportem oraz optymalne i korzystne rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw.

Naszym klientom oferujemy wsparcie 24/7, ponieważ dbamy o wartość Państwa towarów i ładunków. Realizujemy przewozy ładunków z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Nasza firma zapewnia w 100% bezpieczną i szybką usługę przewozu towarów zgodnie z wymaganiami klienta.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych na świecie kompleksowych usług transportu towarów. Wierzymy w utrzymanie przejrzystości dzięki nowoczesnemu systemowi śledzenia, który pomaga klientom poznać aktualny status ich przesyłek podczas podróży. Do przewozu wrażliwych towarów i produktów podchodzimy z należytą starannością i uwagą.

Dystrybucja towarów

W ramach usług transportowych firma MARK SPEDITION zajmuje się dystrybucją towarów. Jest ona częścią składową logistyki i dużym ułatwieniem dla przedsiębiorców w procesie dostarczania towarów do odbiorców. Klienci, zlecając nam usługi magazynowania, mogą również zlecić nam prowadzenie dystrybucji produktów na terenie całej Polski. Towary składujemy w naszych nowoczesnych magazynach i zgodnie z zapotrzebowaniem kontrahenta transportujemy i dowozimy do odbiorców. W ramach tej usługi możemy podjąć się również konfekcjonowania, pakowania, znakowania i etykietowania towarów.

Dystrybucja towarów obejmuje wszystkie metody, którymi są one wysyłane od producentów do konsumentów. Kolejną częścią tego procesu jest podział dochodów. Podział dochodu to sposób, w jaki bogactwo narodu jest dzielone między tych, którzy produkują, tych, którzy dystrybuują dobra i usługi, oraz tych, którzy konsumują dobra i korzystają z usług. Prawie wszyscy konsumenci są również producentami lub dystrybutorami. Bez procesu dystrybucji ludzie nie mieliby możliwości uzyskania użytecznych usług lub produktów, takich jak żywność od rolnika, odzież od krawca czy samochód od producenta.

Rola kierowców w transporcie

Bez dobrego kierowcy nie ma mowy o dobrze przeprowadzonej usłudze transportowej. To od ich doświadczenia i umiejętności zależy przecież przewóz ładunku w sposób zgodny z przepisami i w wyznaczonym wcześniej czasie. Dzięki temu, przykładowo, zakłady produkcyjne mogą bez przeszkód działać, produkty znaleźć się na półkach sklepowych, a hurtownie być odpowiednio zaopatrzone.

Dzięki kierowcom działającym w strukturach naszej firmy możliwe są przewozy, które są realizowane terminowo i z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni kierowcy jeżdżą nowoczesnymi składami typu MEGA TRAILER z naczepami KRONE o przestrzeni ładunkowej 103 m³ i wysokości 3,02 m. Wszystkie ciężarówki wyposażone są w systemy lokalizacji GPS. Dzięki temu na bieżąco możemy śledzić losy przesyłki i udzielać informacji, gdzie w danym momencie się ona znajduje.

Dlaczego warto z nami współpracować w zakresie usług transportowych?

Nasza firma zapewnia:

  • kompleksowe usługi transportowe zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw,
  • realizacja usług na terenie całej Europy,
  • nowe składy typu MEGA TRAILER z naczepami KRONE o przestrzeni ładunkowej 103 m³ i wysokości 3,02 m/Euro 6,
  • pełne bezpieczeństwo przekazanych w nasze ręce ładunków,
  • terminową realizację zleconego transportu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie transportu.

Od początku naszej działalności zajmujemy się świadczeniem usług transportowych od zleceniodawcy do odbiorcy końcowego. Nasza rozległa sieć pomaga nam dostarczać je na czas w określonych ramach czasowych. Nasze usługi znane są z dobrze zaplanowanego i perfekcyjnie wykonanego oraz bezpiecznego transportu towarów.

 

Kinga Samek | MENEDŻER TRANSPORTU I SPEDYCJI

mobile: 0048 600 333 045

e-mail: ksamek@mark.com.pl

 

Mark Spedition Sp. z o.o.
ul. Słoneczny Sad 4a,
PL-72-002 Dołuje

tel. +48 91 4211 400
faks +48 91 4211410
e-mail: mark@mark.com.pl

Rzetelna firma logo

© 2022 Mark Spedition. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin