PL | EN | DE

Home » Spedycja

Spedycja towarów – kompleksowa obsługa firm – Szczecin

 

Pracownicy firmy spedycyjnej w Szczecinie

Zasadniczą częścią procesu logistycznego jest spedycja. To najważniejsze ogniwo w łańcuchu producent – klient. Spedycja towarów polega na organizacji ich transportu i optymalizacji kosztów, uwzględniając wybór środków transportu oraz przewidując potrzebny czas na przewóz ładunków. Spedytorzy organizują transport, wystawiają potrzebne dokumenty i zajmują się odprawami celnymi.

Nasza firma zapewnia usługi spedycyjne na terenie Polski i całej Europy. Ofertę kierujemy zarówno do dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych oraz handlowych.

Doświadczeni spedytorzy

W firmie spedycyjnej najważniejsi są wykwalifikowani spedytorzy. Od ich pracy zależy prawidłowa organizacja transportu, opieka oraz koordynacja całego procesu, co przekłada się na jakość usług. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w zakresie obsługi spedycyjnej. Dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniej praktyce doskonale dopasują najlepszy rodzaj transportu towarów do potrzeb i oczekiwań klientów.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi w zakresie spedycji?

Oferujemy:

  • pełen zakres usług transportowych oraz spedycyjnych dla dużych i małych firm – dowóz w dowolne rejony Europy,
  • ładunki w obie strony z uwzględnieniem stałych tras,
  • własny tabor samochodowy  i współpracę z solidnymi przewoźnikami (gwarancja bezpieczeństwa dostaw),
  • system zarządzania flotą wykorzystujący najnowocześniejsze technologie GPS,
  • prowadzenie pełnego procesu logistycznego.

Oferujemy swoje wsparcie od chwili otrzymania zlecenia spedycyjnego poprzez clenie, magazynowanie i przeładunki po dostarczenie towaru do odbiorcy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny usług, szybką realizację zleceń oraz indywidualne doradztwo w zakresie optymalizacji floty. Działamy w 24-godzinnym systemie pracy.

Klienci, którzy z nami współpracują, cieszą się pełnym poczuciem bezpieczeństwa i pewnością, że transportowany towar zawsze dociera na czas.

Międzynarodowa spedycja towarów to duże wyzwanie, ale my zawsze stajemy na wysokości zadania. Tworzymy zespół ekspertów ds. łańcucha dostaw na całym świecie. Jako międzynarodowy spedytor wykorzystujemy wszystkie formy transportu, aby Państwa globalny łańcuch dostaw był jak najbardziej wydajny i opłacalny. Zorganizowanie wysyłki jest niezbędne dla właścicieli firm, ponieważ pozwala im powiększać bazę klientów na duże odległości. Niestety komplikacje, które się z tym wiążą, mogą sprawić, że będzie to stresujący proces. Jeśli szukają Państwo najbardziej bezproblemowego sposobu na dostarczenie ładunku z jednego miejsca do drugiego, spedycja towarów może być najlepszą opcją.

Czym jest spedycja? Wyjaśnijmy.

Spedycja ma miejsce, gdy strona trzecia, zwykle firma spedycyjna, organizuje wysyłkę towarów z jednego miejsca do drugiego. Zasadniczo zatrudnieni spedytorzy będą koordynować cały proces za zleceniodawcę, wykorzystując szereg przewoźników towarowych na trasach lotniczych, oceanicznych, drogowych i kolejowych. Mówiąc prościej, firma spedycyjna ułatwi Państwu koordynację wysyłki towarów do bazy klientów.

Proces spedycyjny składa się z sześciu etapów:

  • transport eksportowy – spedytor przewozi towary do własnych magazynów,
  • punkt kontroli towarów – spedytor sprawdza towary, aby upewnić się, że nie zostały uszkodzone lub utracone podczas fazy transportu eksportowego,
  • odprawa celna eksportowa – spedytor uzyskuje odprawę na transport towaru z kraju pochodzenia,
  • odprawa celna importowa – organy w kraju docelowym dokonują kontroli towarów,
  • przybycie i obsługa miejsca docelowego – spedytor upewnia się, że wszystkie dokumenty zostały otrzymane i sprawdza, czy wszystkie informacje są prawidłowe, a następnie sprawdza i sortuje ładunek.

 

Kinga Samek | MENEDŻER TRANSPORTU I SPEDYCJI

mobile: 0048 600 333 045

e-mail: ksamek@mark.com.pl

 

Mark Spedition Sp. z o.o.
ul. Słoneczny Sad 4a,
PL-72-002 Dołuje

tel. +48 91 4211 400
faks +48 91 4211410
e-mail: mark@mark.com.pl

Rzetelna firma logo

© 2022 Mark Spedition. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin