PL | EN | DE

Home » Nasza flota

Nasza flota – nowoczesne i niezawodne środki transportu

Sprawna dystrybucja wymaga dobrania niezawodnych środków transportu, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do stanu naszej floty. W skład taboru firmy spedycyjnej, dzięki któremu realizowany jest transport krajowy i międzynarodowy, wchodzą nowe ciągniki MERCEDES i naczepy KRONE o przestrzeni ładunkowej 103 m3 i wysokości 3,02 m. Są one wyposażone w system zarządzania flotą oparty o najnowsze dostępne technologie [GPS].

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możemy na bieżąco udzielać Państwu informacji na temat aktualnej lokalizacji przesyłki.

O pewność i terminowość dostaw dba wykwalifikowany zespół spedytorów i kierowców, zaś bezpieczeństwo transportu krajowego wynika z wykorzystywania świetnego taboru oraz współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak DB SCHENKER, TNT, DASCHER, DHL FREIGHT czy DHL EXPRESS.

Wszystkie pojazdy poddajemy regularnym przeglądom i serwisowi, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że towar dotrze na miejsce bezpiecznie i w stanie nienaruszonym. Spełniają one wszelkie wymogi i wytyczne stawiane przez polskie i międzynarodowe prawo. Ładunki dostarczamy tak szybko, jak jest to możliwe. Mamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego z naszych usług chętnie korzystają przedsiębiorstwa różnej wielkości. Nasi kierowcy to osoby z dużym doświadczeniem w transporcie międzynarodowym i krajowym. Są odpowiedzialni i potrafią zachować spokój w nieprzewidywalnej sytuacji.

 

Mark Spedition Sp. z o.o.
ul. Słoneczny Sad 4a,
PL-72-002 Dołuje

tel. +48 91 4211 400
faks +48 91 4211410
e-mail: mark@mark.com.pl

Rzetelna firma logo

© 2022 Mark Spedition. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin