PL | EN | DE

Home » Logistyka

Usługi logistyczne – Szczecin – transport, magazynowanie 

Logistyka jest dziedziną, która obejmuje szeroki zakres usług, począwszy od transportu po wynajem powierzchni do przechowywania i długoterminowe składowanie towaru. Specjalizacja MARK SPEDITION w zakresie usług logistycznych umożliwia skuteczne odnajdywanie rozwiązań w odpowiadających na Państwa potrzeby. Dlatego Klienci naszej firmy mają możliwość skorzystania nie tylko z kompleksowych usług transportowych i spedycyjnych. Do ich dyspozycji oddajemy również magazyny oraz realizujemy proces dystrybucji towarów.

 

Siedziba firmy logistycznej w Szczecinie

Logistyka oznacza po prostu koordynację ruchu ludzi i przedmiotów tak, aby wszystko przebiegało sprawnie, choć z definicji może odnosić się do wielu różnych aspektów w kontekście biznesowym. Jednak najczęstsze użycie słowa logistyka w dzisiejszym świecie biznesu dotyczy przemieszczania towarów z jednego miejsca do drugiego. Na przykład firma, która sprzedaje produkty, zazwyczaj zawiera umowę z zewnętrznym dostawcą usług logistycznych, który zapewnia, że dotrą one od producenta do sprzedawcy detalicznego, gdzie klienci mogą je kupić.

Całodobowy system pracy

Nasza firma pracuje 24 godziny na dobę. Dzięki temu gwarantujemy szybką i sprawną dystrybucję i możemy dostarczyć dowolną przesyłkę w każde miejsce w Polsce w ciągu zaledwie jednej doby, co w wielu przypadkach jest warunkiem podstawowym klienta. Nasze zaplecze magazynowe, nowoczesne systemy składowania, pełna automatyzacja i informatyzacja oraz niezawodna flota samochodowa pozwalają nam na oferowanie usługi dystrybucji na najwyższym poziomie. Kontrahenci mogą liczyć na terminowy transport oraz w pełni bezpieczne dostarczenie towarów do odbiorców.

Logistyka jest naszą specjalnością. Dlatego współpracującym z nami Klientom zapewniamy usługi najwyższej jakości i poczucie bezpieczeństwa. Osoby zainteresowane wynajmem powierzchni w Szczecinie czy dystrybucją prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

email: mstaroscik@mark.com.pl
mobile +48 600 330 150

 

Mark Spedition Sp. z o.o.
ul. Słoneczny Sad 4a,
PL-72-002 Dołuje

tel. +48 91 4211 400
faks +48 91 4211410
e-mail: mark@mark.com.pl

Rzetelna firma logo

© 2022 Mark Spedition. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin