PL | EN | DE

Logistyka

Logistyka jest dziedziną, która obejmuje szeroki zakres usług od transportu po wynajem powierzchni magazynowych i długoterminowe składowanie towaru. Specjalizacja MARK SPEDITION w zakresie usług logistycznych umożliwia skuteczne odnajdywanie rozwiązań w odpowiadających na potrzeby Klientów. Dlatego Klienci naszej firmy mają możliwość skorzystania nie tylko z kompleksowych usług transportowych i spedycyjnych. Do ich dyspozycji oddajemy również magazyny oraz realizujemy proces dystrybucji towarów.

 

Dystrybucja towarów

W ramach działań logistycznych firma MARK SPEDITION zajmuje się dystrybucją towarów. Dystrybucja jest częścią składową logistyki i dużym ułatwieniem dla przedsiębiorców w procesie dostarczania towarów do odbiorców. Klienci, zlecając nam usługi magazynowania, mogą również zlecić nam prowadzenie dystrybucji produktów na terenie całej Polski. Towary składujemy w naszych nowoczesnych magazynach i zgodnie z zapotrzebowaniem kontrahenta transportujemy i dowozimy do odbiorców. W ramach tej usługi możemy podjąć się również konfekcjonowania, pakowania, znakowania i etykietowania towarów.

 

Całodobowy system pracy

Nasza firma pracuje 24 godziny na dobę. Dzięki temu gwarantujemy szybką i sprawną dystrybucję towarów i możemy dostarczyć dowolną przesyłkę w każde miejsce w Polsce w ciągu zaledwie jednej doby, co w wielu przypadkach jest warunkiem podstawowym klienta. Nasze zaplecze magazynowe, nowoczesne systemy składowania, pełna automatyzacja i informatyzacja oraz niezawodna flota samochodowa pozwalają nam na oferowanie usługi dystrybucji towarów na najwyższym poziomie. Kontrahenci mogą liczyć na terminowy transport oraz w pełni bezpieczne dostarczenie towarów do odbiorców.

 

Logistyka jest naszą specjalnością. Dlatego współpracującym z nami Klientom zapewniamy usługi najwyższej jakości i poczucie bezpieczeństwa. Osoby zainteresowane takimi usługami z naszej oferty jak wynajem powierzchni magazynowych w Szczecinie czy dystrybucja towarów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

 

Marlena Tracz | LOGISTYK

mobile: 0048 606 913 200

e-mail: mtracz@mark.com.pl

 

Kontakt

Mark Spedition Sp. z o.o.
ul. Słoneczny Sad 4a,
PL-72-002 Dołuje

tel. +48 91 4211 400
faks +48 91 4211410
e-mail: mark@mark.com.pl

© 2021 Mark Spedition. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin