• slider1
 • slider2
 • slider3
 • slider4

Transport i spedycja

 

Logistyka to nie tylko magazyny i dystrybucja towarów, ale również transport, który stanowi jej najważniejsze ogniwo. W ramach kompleksowej obsługi logistycznej naszym Klientom zapewniamy szeroki zakres usług transportowych oraz spedycyjnych na terenie kraju i całej Europy.  Swoją ofertę kierujemy zarówno do dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych oraz handlowych.

 

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kierowców i spedytorów. Mamy nowe składy typu MEGA TRAILER z naczepami KRONE, KAESSBOHRER o przestrzeni ładunkowej 103 m3 i wysokości 3,02 m, które są wyposażone w system zarządzania floty w oparciu o najnowsze dostępne technologie (GPS). Naszym Klientom gwarantujemy pewność i terminowość dostaw. Na bieżąco jesteśmy w stanie udzielać informacji, gdzie w danym momencie znajduje się przesyłka. Zapewniamy bezpieczeństwo transportu dzięki własnemu taborowi i współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami takimi jak: DHL FREIGHT, DHL EXPRESS, DB SCHENKER, DASCHER, TNT i wielu innych.Dlaczego warto wybrać nasze usługi logistyczne?

 

Oferujemy:

 • pełen zakres usług transportowych oraz spedycyjnych dla dużych i małych firm – dowóz w dowolne rejony Europy,
 • transport w obie strony z uwzględnieniem stałych tras,
 • własny tabor i współpracę z solidnymi przewoźnikami (gwarancja bezpieczeństwa dostaw),
 • nowe składy typu MEGA TRAILER z naczepami KRONE, KAESSBOHRER o przestrzeni ładunkowej 103 m3 i wysokości 3,02 m/Euro 6,
 • system zarządzania floty w oparciu o najnowocześniejsze technologie GPS,
 • prowadzenie pełnego procesu logistycznego: od chwili otrzymania Zlecenia Spedycyjnego poprzez clenie, magazynowanie i przeładunki towaru po dostarczenie ładunku do odbiorcy,
 • atrakcyjne ceny usług logistycznych, szybką realizację zleceń oraz indywidualne doradztwo w zakresie optymalizacji floty,
 • 24-godzinny system pracy.

 

Klienci, którzy korzystają z usług Mark SPEDITION, cieszą się pełnym poczuciem bezpieczeństwa i pewnością, że transportowany towar zawsze dociera na czas. Do dyspozycji oddajemy również nasze magazyny pod Szczecinem. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt:

 

Kinga Samek

MENEDŻER TRANSPORTU I SPEDYCJI

mobile: 0048 600 333 045

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.mark.com.pl/transport-i-spedycja#sigFreeId6732b731e4

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego, pozostaw numer telefonu. Oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

 

Od początku prowadzenia działalności współpracujemy z solidnymi i sprawdzonymi partnerami

Zapewniamy bezpieczeństwo dostaw i najwyższą jakość usług dzięki własnemu taborowi i współpracy ze sprawdzonymi partnerami.

 

Posiadamy nowe składy typy MEGA TRAILER z naczepami KRONE

Przestrzeń ładunkowa naszych naczep to 103 m 3, wysokości 3,02 m. Wszystkie zestawy wyposażone w system zarządzania Floty w oparciu o najnowsze dostępne technologie [ GPS ].