Transport i spedycja

 

Zasadniczą częścią procesu logistycznego jest transport i spedycja. To najważniejsze ogniwo w łańcuchu producent – klient. Spedycja towarów polega na organizacji transportu towarów i optymalizacji kosztów, uwzględniając wybór środków transportu oraz przewidując potrzebny czas na przewóz towarów. Spedytorzy organizują przewozy, wystawiają potrzebne dokumenty i zajmują się odprawami celnymi.

Nasza firma zapewnia usługi transportowe i spedycyjne na terenie Polski i całej Europy. Ofertę kierujemy zarówno do dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych oraz handlowych.

 

Doświadczeni spedytorzy i doskonała baza transportowa

 

W firmie spedycyjnej najważniejsi są wykwalifikowani spedytorzy. Od ich pracy zależy prawidłowa organizacja transportu. Nasi pracownicy to doświadczeni spedytorzy, którzy dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniej praktyce doskonale dopasują najlepszy rodzaj transportu towarów do potrzeb i oczekiwań klientów. Nie można zapomnieć o kierowcach, dzięki którym przewozy realizowane są terminowo i z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni kierowcy jeżdżą nowoczesnymi składami typu MEGA TRAILER z naczepami KRONE, KAESSBOHRER o przestrzeni ładunkowej 103 m³ i wysokości 3,02 m. Wszystkie ciężarówki wyposażone są w systemy lokalizacji GPS. Dzięki temu na bieżąco możemy śledzić losy przesyłki i udzielać informacji, gdzie w danym momencie się ona znajduje. Zapewniamy bezpieczeństwo transportu dzięki własnemu taborowi i współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami takimi jak: DHL FREIGHT, DHL EXPRESS, DB SCHENKER, DASCHER, TNT i wielu innych.Dlaczego warto wybrać nasze usługi logistyczne?

 

Oferujemy:

  • pełen zakres usług transportowych oraz spedycyjnych dla dużych i małych firm – dowóz w dowolne rejony Europy,
  • transport w obie strony z uwzględnieniem stałych tras,
  • własny tabor i współpracę z solidnymi przewoźnikami (gwarancja bezpieczeństwa dostaw),
  • nowe składy typu MEGA TRAILER z naczepami KRONE, KAESSBOHRER o przestrzeni ładunkowej 103 m³ i wysokości 3,02 m/Euro 6,
  • system zarządzania flotą wykorzystujący najnowocześniejsze technologie GPS,
  • prowadzenie pełnego procesu logistycznego: od chwili otrzymania zlecenia spedycyjnego poprzez clenie, magazynowanie i przeładunki towaru po dostarczenie ładunku do odbiorcy,
  • atrakcyjne ceny usług logistycznych, szybką realizację zleceń oraz indywidualne doradztwo w zakresie optymalizacji floty,
  • 24-godzinny system pracy.

 

Klienci, którzy z nami współpracują, cieszą się pełnym poczuciem bezpieczeństwa i pewnością, że transportowany towar zawsze dociera na czas. Do dyspozycji oddajemy również nasze magazyny pod Szczecinem. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt.

 

Kinga Samek

MENEDŻER TRANSPORTU I SPEDYCJI

mobile: 0048 600 333 045

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.mark.com.pl/transport-i-spedycja#sigFreeId6732b731e4

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego, pozostaw numer telefonu. Oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

 

Od początku prowadzenia działalności współpracujemy z solidnymi i sprawdzonymi partnerami

Zapewniamy bezpieczeństwo dostaw i najwyższą jakość usług dzięki własnemu taborowi i współpracy ze sprawdzonymi partnerami.

 

Posiadamy nowe składy typy MEGA TRAILER z naczepami KRONE

Przestrzeń ładunkowa naszych naczep to 103 m 3, wysokości 3,02 m. Wszystkie zestawy wyposażone w system zarządzania Floty w oparciu o najnowsze dostępne technologie [ GPS ].