Usługi logistyczne i transportowe – MARK SPEDITION Szczecin

 

 

MARK SPEDITION Sp. z o. o. z siedzibą w Dołujach pod Szczecinem to firma, która może pochwalić się olbrzymim doświadczeniem w branży usług transportowych i spedycyjnych. Naszą specjalnością są logistyka i dystrybucja w szerokim rozumieniu – usługi obejmujące transport i przeładunki towaru oraz wynajem powierzchni magazynowych. Dysponujemy odpowiednią flotą pojazdów oraz mamy własne magazyny pod Szczecinem. Już od 1998 roku zapewniamy naszym Klientom realizację pełnego procesu logistycznego, zasięgiem działania obejmując nie tylko całą Polskę, ale także Europę. Realizacja powierzanych nam zadań rozpoczyna się w chwili otrzymania od Klienta zlecenia spedycyjnego. W jej zakres wchodzą: podjęcie ładunku u dostawcy, dokonanie odprawy celnej, magazynowanie towaru i jego konfekcjonowanie oraz bezpieczne dostarczenie go do odbiorcy.

 

Gwarantujemy fachowe doradztwo w kwestiach wyboru opcji transportu. Wskazujemy najdogodniejsze miejsca odprawy celnej i doradzamy właściwe postępowanie podczas clenia towaru. Rozwiązujemy też takie kwestie jak składowanie towaru czy jego dystrybucja. Logistyka i transport to dziedziny, na których znamy się jak nikt inny. Dlatego nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie zarówno przy podejmowaniu ważnych wyborów i decyzji, jak również przy projektowaniu konkretnych rozwiązań.

 

Centrum magazynowo-dystrybucyjne – stawiamy na rozwój!

 

Logistyka jest niezbędnym elementem każdego procesu produkcji i dystrybucji towarów, dlatego właśnie w tej dziedzinie rozwijamy działalność. Nasza firma spedycyjna ma jasno sprecyzowaną wizję dalszego rozwoju. Od lat podążamy konsekwentnie raz obraną ścieżką. Wciąż poszerzamy zakres świadczonych usług logistycznych. Od roku 2011 mamy nowoczesne centrum magazynowo-dystrybucyjne, dzięki któremu możemy zapewnić naszym Klientom bezpieczne przechowywanie towaru, przeładunki i cross-docking. Własne magazyny pod Szczecinem gwarantują również sprawną obsługę celną.

 

Już wkrótce nasi Klienci będą mieli możliwość skorzystania z magazynu celnego i składu podatkowego.

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.mark.com.pl/o-firmie#sigFreeId65e691dc78

 

 

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego, pozostaw numer telefonu. Oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

 

Od początku prowadzenia działalności współpracujemy z solidnymi i sprawdzonymi partnerami

Zapewniamy bezpieczeństwo dostaw i najwyższą jakość usług dzięki własnemu taborowi i współpracy ze sprawdzonymi partnerami.

 

Posiadamy nowe składy typy MEGA TRAILER z naczepami KRONE

Przestrzeń ładunkowa naszych naczep to 103 m 3, wysokości 3,02 m. Wszystkie zestawy wyposażone w system zarządzania Floty w oparciu o najnowsze dostępne technologie [ GPS ].