• slider1
  • slider2
  • slider3
  • slider4
facebook_page_plugin

 

Usługi logistyczne i transportowe – MARK SPEDITION Szczecin

 

 

MARK SPEDITION Sp. z o. o. z siedzibą w Dołujach pod Szczecinem to firma, która może pochwalić się olbrzymim doświadczeniem w branży usług transportowych i spedycyjnych. Już od 1998 roku zapewniamy naszym Klientom realizację pełnego procesu logistycznego, zasięgiem działania obejmując nie tylko całą Polskę, ale także Europę. Realizacja powierzanych nam zadań rozpoczyna się w chwili otrzymania od Klienta zlecenia spedycyjnego, obejmuje podjęcie ładunku u dostawcy, dokonanie odprawy celnej, magazynowanie i konfekcjonowanie towaru oraz bezpieczne dostarczenie go do odbiorcy. Gwarantujemy fachowe doradztwo w kwestiach wyboru opcji transportu, najdogodniejszego miejsca odprawy celnej i właściwego postępowania podczas clenia towaru czy ustalenia możliwości jego składowania. Na logistyce i transporcie znamy się jak nikt inny, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie zarówno przy podejmowaniu ważnych wyborów i decyzji, jak również w projektowaniu konkretnych rozwiązań.

 

Centrum magazynowo-dystrybucyjne – stawiamy na rozwój!

 

Nasza firma spedycyjna ma jasno sprecyzowaną wizję dalszego rozwoju i od lat podążamy konsekwentnie po raz obranej ścieżce. Wciąż poszerzamy zakres świadczonych usług logistycznych. Od roku 2011 posiadamy nowoczesne centrum magazynowo-dystrybucyjne, dzięki któremu możemy zapewnić naszym Klientom bezpieczne przechowywanie towarów, przeładunki, cross-docking, a także sprawną obsługę celną. Następnie, w celu uatrakcyjnienia naszej propozycji, uruchomiliśmy sprzedaż filtrów i olejów silnikowych, w które zaopatrujemy się wyłącznie u znanych producentów, takich jak m. in. SHELL (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem).

 

Już wkrótce nasi Klienci będą mieli możliwość skorzystania z magazynu celnego i składu podatkowego.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.mark.com.pl/o-firmie#sigFreeId65e691dc78

 

 

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego, pozostaw numer telefonu. Oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

 

Od początku prowadzenia działalności współpracujemy z solidnymi i sprawdzonymi partnerami

Zapewniamy bezpieczeństwo dostaw i najwyższą jakość usług dzięki własnemu taborowi i współpracy ze sprawdzonymi partnerami.

 

Posiadamy nowe składy typy MEGA TRAILER z naczepami KRONE

Przestrzeń ładunkowa naszych naczep to 103 m 3, wysokości 3,02 m. Wszystkie zestawy wyposażone w system zarządzania Floty w oparciu o najnowsze dostępne technologie [ GPS ].