Magazynowanie towarów

 

Logistyka jest dziedziną, które obejmuje szeroki zakres usług od transportu po wynajem powierzchni magazynowych i długoterminowe składowanie towaru. Dlatego Klienci firmy MARK SPEDITION mają możliwość skorzystania nie tylko z kompleksowych usług transportowych i spedycyjnych. Do ich dyspozycji oddajemy również magazyny oraz realizujemy proces dystrybucji towarów.

 

Nasze centrum magazynowo-dystrybucyjne znajduje się w miejscowości Dołuje pod Szczecinem, przy drodze krajowej nr 10, w odległości około trzech kilometrów od przejścia granicznego w Lubieszynie. Magazyny są dostępne w systemie całodobowym. Dzięki temu nasi Klienci zawsze mają możliwość skorzystania z dowolnego sposobu rozładunku i załadunku towarów oraz wielu innych usług logistycznych. Zalicza się do nich krótkoterminowe i długoterminowe składowanie, przeładunki towaru, usługi cross-docking, znakowania oraz etykietowania. Nasze magazyny wyróżniają stała temperatura przechowywania towaru, niepyląca podłoga oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne – to dodatkowe atuty centrum. Zapewniamy również dozór 24h/dobę, ochronę w formie monitoringu oraz ubezpieczenie.

 

Zalety centrum magazynowania i dystrybucji Mark SPEDITION:

 

  • szeroki wachlarz świadczonych usług, tj. przyjęcie i wydawanie towarów, składowanie długo- lub krótkoterminowe, cross-docking, przeładunki towaru, konfekcjonowanie, etykietowanie i znakowanie, kontrola ilościowa i jakościowa oraz obsługa celna;
  • wygodny dojazd do centrum magazynowego Mark SPEDITION, które znajduje się w Dołujach niedaleko Szczecina i polsko–niemieckiego przejścia granicznego w Lubieszynie, przy drodze krajowej nr 10;
  • w magazynie wysokiego składowania: niepyląca podłoga, profesjonalne rozwiązania IT oraz stała temperatura przechowywania towaru;
  • dystrybucja dowolnych przesyłek w każde miejsce w Polsce w ciągu zaledwie 24 godzin;
  • dowolny sposób załadunku i rozładunku towaru;
  • całodobowy system pracy.

 

Logistyka jest naszą specjalnością. Dlatego współpracującym z nami Klientom zapewniamy usługi najwyższej jakości i poczucie bezpieczeństwa.

 

Osoby zainteresowane takimi usługami z naszej oferty jak wynajem powierzchni magazynowych w Szczecinie czy dystrybucja towarów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

 

 

Marlena Tracz

LOGISTYK

mobile: 0048 606 913 200
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego, pozostaw numer telefonu. Oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

 

Od początku prowadzenia działalności współpracujemy z solidnymi i sprawdzonymi partnerami

Zapewniamy bezpieczeństwo dostaw i najwyższą jakość usług dzięki własnemu taborowi i współpracy ze sprawdzonymi partnerami.

 

Posiadamy nowe składy typy MEGA TRAILER z naczepami KRONE

Przestrzeń ładunkowa naszych naczep to 103 m 3, wysokości 3,02 m. Wszystkie zestawy wyposażone w system zarządzania Floty w oparciu o najnowsze dostępne technologie [ GPS ].