• slider1
  • slider2
  • slider3
  • slider4

Sprzedaż olejów silnikowych i usługi serwisowe pojazdów

 

 

 

W ramach rozszerzania naszej działalności gospodarczej zajmujemy się sprzedażą produktów eksploatacyjnych. Nasza baza samochodowa wymaga ciągłego dostępu do olejów silnikowych, płynów eksploatacyjnych oraz podobnych produktów. Doskonale znamy się na eksploatacji naszych pojazdów i na bieżąco poddajemy je niezbędnym czynnościom serwisowym. Ta wiedza pozwala nam na oferowanie innym firmom produktów eksploatacyjnych do pojazdów ciężarowych znanych i cenionych producentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oleje takich marek jak Shell i Gulf. Sprzedajemy także płyn AdBlue, który jest używany w samochodach z napędem wysokoprężnym w celu neutralizacji szkodliwych substancji powstałych w procesie spalania paliwa. Stosuje się go w pojazdach spełniających normę Euro6. W naszym sklepie znajdziecie wiele innych produktów i preparatów koniecznych do prawidłowej eksploatacji pojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i zachęcamy do zakupów.

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego, pozostaw numer telefonu. Oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

 

Od początku prowadzenia działalności współpracujemy z solidnymi i sprawdzonymi partnerami

Zapewniamy bezpieczeństwo dostaw i najwyższą jakość usług dzięki własnemu taborowi i współpracy ze sprawdzonymi partnerami.

 

Posiadamy nowe składy typy MEGA TRAILER z naczepami KRONE

Przestrzeń ładunkowa naszych naczep to 103 m 3, wysokości 3,02 m. Wszystkie zestawy wyposażone w system zarządzania Floty w oparciu o najnowsze dostępne technologie [ GPS ].