telsefon - ikona

Infolinia:  801 011 400   

|

email - ikona

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


MARK SPEDITION Sp.z o.o. - Facebook

MARK SPEDITION Szczecin. Nasza flota

W skład taboru naszej firmy spedycyjnej wchodzą nowe ciągniki MERCEDES i naczepy KRONE o przestrzeni ładunkowej 103m3 i wysokości 3,02m, które wyposażone są w system zarządzania Floty w oparciu o najnowsze dostępne technologie [GPS].

 

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie na bieżąco udzielać Państwu informacji na temat aktualnej lokalizacji przesyłki. 

 

O pewność i terminowość dostaw dba wykwalifikowany zespół spedytorów i kierowców, zaś bezpieczeństwo transportu krajowego wynika z wykorzystywania świetnego taboru oraz współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami, jak DB SCHENKER, TNT, DASCHER, DHL FREIGHT czy DHL EXPRESS.

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego, pozostaw numer telefonu. Oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

 

Od początku prowadzenia działalności współpracujemy z solidnymi i sprawdzonymi partnerami

Zapewniamy bezpieczeństwo dostaw i najwyższą jakość usług dzięki własnemu taborowi i współpracy ze sprawdzonymi partnerami.

 

Posiadamy nowe składy typy MEGA TRAILER z naczepami KRONE

Przestrzeń ładunkowa naszych naczep to 103 m 3, wysokości 3,02 m. Wszystkie zestawy wyposażone w system zarządzania Floty w oparciu o najnowsze dostępne technologie [ GPS ].